- Anunţuri posturi scoase la concurs

PRIMĂRIA --> Organizare --> Anunţuri posturi scoase la concurs

Rezultat concurs inspector debutant - achiziții publice

În urma susținerii probelor concursului organizat în ziua de 29.03.2018 pentru ocuparea prin recrutare a funcției publice de execuție, de INSPECTOR, clasa I, grad profesional debutant - achiziții publice din aparatul de specialitate al primarului comunei Drăgușeni, județul Iași, Comisia de concurs numită prin Dispoziția nr. 27/2018, consemnează rezultatul final ce poate fi consultat în documentul atașat.

Rezultat final concurs

Data creare: 16-04-2018 10:22:22

Rezultat selecție dosare - concurs inspector debutant compartiment - achiziții publice

În urma analizării dosarelor de înscriere în vederea participării la concursul de recrutare organizat în ziua de 29.03.2018 pentru ocuparea funcției publice de execuție vacante de inspector, clasa I, grad profesional debutant (achiziții publice) din aparatul de specialitate al primarului comunei Drăgușeni, județul Iași, comisia de concurs, întrunită în data de 26.03.2018, comunică rezultatul selecției de dosare:

Plugaru Raluca admis

Rezultate selecție dosare concurs

Data creare: 27-03-2018 14:26:07

Anunţ concurs inspector debutant compartiment - implementare proiecte europene și achiziții publice

Consiliul Local Drăgușeni organizează concurs în vederea ocupării funcţiei publice vacante de inspector, grad profesional debutant în cadrul compartimentului - implementare proiecte europene și achiziţii publice.

Desfășurarea concursului:

a) selecția dosarelor - 26.03.2018;

b) data, ora și locul probei scrise: 29.03.2018, ora 09,00 la sediul Primăriei comunei Drăgușeni, județul Iași;

c) data, ora și locul interviului: 02.04.2018, ora 09,00 la sediul Primăriei comunei Drăgușeni, județul Iași;

Alte condiţii de participare și bibliografia se pot consulta în documentul atașat.

Documente pdf
Condiții concurs inspector debutant compartimentul implementare proiecte europene și achiziții publice; Bibliografia pentru concurs

Data creare: 27-02-2018 10:52:17

Prezentarea comunei Drăgușeni, judeţul Iași - consideraţii generale