Sunt de acord

Formulare
Accesibilitate

Anunț Achiziție directă servicii de Dirigenție de Șantier - 29.05.2019

Către toti operatorii economici interesați,

Primăria Comunei Drăgușeni, Județul Iași organizează achiziție directă servicii de Dirigenție de Șantier pentru obiectivul de investiție Amenajare parc și teren de sport în Comuna Drăgușeni, Județul Iași.
Suma maximă disponibilă este de 2.231,42 lei fără TVA.
Cod CPV 71247000-1 Supraveghere a lucrărilor de construcții (Rev.2)
În acest sens, invităm toți prestatorii de servicii de „Dirigenție de șantier" interesați și care corespund din punct de vedere al domeniului de autorizare,  să depună oferta la registratura Primăriei Comunei Drăgușeni, până pe 05.06.2019 ora 11:00.
Întrucât achiziția se va finaliza prin intermediul catalogului electronic SEAP, respectiv prin achiziția serviciului din cadrul catalogului secțiunea produse/servicii/lucrări, conform criteriului de atribuire Prețul cel mai scăzut,  ofertanții sunt rugați să publice ofertele lor și in catalogul electronic, până la data prevăzută pentru depunerea ofertei, cu denumirea - "Servicii de Dirigenție de șantier pentru investiția Amenajare parc și teren de sport în Comuna Drăgușeni, Județul Iași".

Informații suplimentare se pot obține la adresa de e-mail  secretariat@comunadraguseni.ro.
Așteptăm cu interes ofertele Dumneavoastră!